Avanity MODERO-V36-WT White Modero Modero 36" Floor-Standing Vanity Cabinet with 2 Soft Close Doors, and 1 Drawer MODERO-V36
Avanity MODERO-V36-WT White Modero Modero 36" Floor-Standing Vanity Cabinet with 2 Soft Close Doors, and 1 Drawer MODERO-V36 Description
Product Features: 36" W x 21" D x 34" H vanity cabinet Solid birch wood frame and veneer 2 soft-close doors 1 soft-close drawer Brushed nickel finished hardware Adjustable leg-levelers to allow for use on uneven floors Optional stone counter tops available The Modero 36" vanity has a simple clean design with a rich espresso finish and brushed nickel hardware. It is constructed of solid birch wood and veneer construction with soft-close doors and drawers that showcase its quality. You can choose from several stone counter tops with backsplash. Add the coordinating mirror, mirrored storage cabinet or linen tower to complete the look of your bathroom.
Now! Special price Click Here
Tag Avanity MODERO-V36-WT White Modero Modero 36" Floor-Standing Vanity Cabinet with 2 Soft Close Doors, and 1 Drawer MODERO-V36, Budget Avanity MODERO-V36-WT White Modero Modero 36" Floor-Standing Vanity Cabinet with 2 Soft Close Doors and 1 Drawer MODERO-V36, Fixture > Vanity Cabinet > Wood, Avanity